Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Qokaj - Pendimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

sonte per ty un po mendoj
dhimbje e trishtim
po ku shkuan ato dit te tbukura
puthjet plot pasion e perqafim
ditet ikin e kalojn
kalojn pa ndjenje e dashuri
cdo gje e kote dhe e shkrete
me duket bota pa ty

Ref
Lutem zotit mos mkerko
se une me nuk do te jem
i degjove njerzit se cfare thon
e per mua ti nuk mendove
lotet e tua skam me vlere
se gjithcka per ne ka mbaru
eshte e veshtire per tu harruar
por keshtu me mire le tjete

dikur ti me bere
me bere nje prentim
te dua ty ne perjetsi
te dua ty o shpirti im
fjalet iken i mori era
gjithcka humbi dikur larg
ti mua nuk me besove
dhe njerzit ne na ndan

Ref 2x
Lutem zotit mos mkerko
se une me nuk do te jem
i degjove njerzit se cfare thon
e per mua ti nuk mendove
lotet e tua skam me vlere
se gjithcka per ne ka mbaru
eshte e veshtire per tu harruar
por keshtu me mire le tjete


Ky tekst u dërgua nga anisa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ardian Qokaj - Pendimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pendimi".
3. Video është e këngës "Pendimi", por nuk këndohet nga Ardian Qokaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Qokaj:


Komente 0