Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Kabashi - Pavarsia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ejj kshtjell e fort je moj kala te tan jeten knoj me zemer.
knova ty kosova nan sepse je mai shtrejti emer/2her

ejj kullat tua la me gjak tetshem per liri.
gjaku i trimave kullum kull mir
se erdhe pamvarsi/2her

ejj dota mbrojn ne pamvarsin amanet nga tparet tan.
kurr perjet mo ne ket tok kemt e shkjaut mos me lan/2her

ejj pamvarsi te kem per jet prej prishtine e ntiran.
me flamurin me bajrak pot betohem ty moj nane/2her


Ky tekst u dërgua nga  Fidani

Ardiana Kabashi - Pavarsia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pavarsia".
3. Video është e këngës "Pavarsia", por nuk këndohet nga Ardiana Kabashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Kabashi:


Komente 0