TEKSTESHQIP

Ardiana Kabashi
Potpuri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri" kënduar nga Ardiana Kabashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të dhuruar akoma më shumë emocione, projekti erdhi i finalizuar në ekranet tona i plotësuar me mjaft shije me një videoklip, i cili u publikua me datë 20 Maj 2013.