Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arian Gjoka

Arian Gjoka
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Arian Gjoka është këngëtar. Më datë 14 Tetor 2015, Arian Gjoka publikon videoklipin "Xhane".

Më datë 20 Janar 2017, Arian Gjoka publikon videoklipin "Zemra Jem", në bashkëpunim me Trebi.

Më datë 27 Janar 2018, Arian Gjoka & Treby publikojnë videoklipin "Zjarr".

Më datë 24 Maj 2018, Arian Gjoka & Treby Gjoka publikojnë videoklipin "Keq Me Ty".

Më datë 20 Dhjetor 2019, B2N & Arian Gjoka publikojnë videoklipin "Shero (Cuc Mirdite)". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga B2N.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0