Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ariana - Pa Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kam ni pa mu se ki leht leht
Ndarjen ti e lype vet vet
Harro qe kthehna un najher yeahh (2x)

Mo syt e mi ahhh
Nuk derdhin lot nuk derdhin lot per ty ahh
Se ti mo sje

Zemra jem
Nuk je ma shpirti jem
Eh kam ni pot dhemb
Spot nxen ty vendi vend

Zemra jem
Shpirti jen
Kan ni pot dhemb
Spot nxen ty vendi vend

Kam ni pa mu se ki leht leht
Ndarjen ti e lype vet vet
Harro qe kthehna un najher yeahh (2x)

Arsyje llafe fjal tkota
Ti mbaj perveti
Kejt rrena qa tfol goja
A pe sheh qa tgjeti?
Ti e din qa ki pas qa ki hup?
Tkam trregu nuk o leht mem harru
E kam dit une pasha mu me tu kthy ti ki mem lut


Ky tekst u dërgua nga ArianaAriana
Publikimi: 05/08/2022
Muzika: Lum Dakaj
Teksti: Lum Dakaj
Orkestrimi: Big Deal Records
Video Produksioni: Urban Graphics
Produksioni: Big Deal Records


Ariana - Pa Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Mu".
3. Video është e këngës "Pa Mu", por nuk këndohet nga Ariana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ariana:


Komente 0