Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjali - Baby Girl Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

REF.:
Ej baby girl
Ti je e jemja
Sjom tut thon un ty rrena
Ej baby girl
Ti je e jemja
Jom tut ndje une permbrena

Hej zemer
A je tu mkujtu ndopak
Momentet qe kem kalu
Une Nmenje tkom hala
Dashnia per ty o sa nje thesar
A kthehena na dy
Mu kon perseri bashk
Baby per ty jom so crazy
Ti pe din shum mir
you’re my lady
Syt e tu mkan bo per veti
Mendonim per na dy
Tash mendojm per veti
Ama dhe nje shanc
Qe jena bashk serisht bashk
Cdo dit te mendoj
Kujtoj momentet qe kem pas
Dhe pse ngat st kam
Kerkoj sa mshpejt met pas
kurr ste kom urry
Se ty zemren ta fal

DASHNIA PER TY SNDALET MO
SE NE ZEMER UN TY TE KAM
PER TY GJITHMON UN KAM KOH
KURSE PER TE TJERA NUK PO KAM

REF.:
Ej baby girl
Ti je e jemja
Sjom tut thon un ty rrena
Ej baby girl
Ti je e jemja
Jom tut ndje une permbrena

ME FAL NESE KOM GABU
KURR STE KAM TRADHTU
ME FAL
A MTHU TE DU
A SME DON MO MU
DASHNIA PER TY SKA MU NAL
DHE NESE ZEMRA SKA ME RREH MO
NDJENJAT PER TY UN I KOM HALA
CDO DIT MRRITET DASHNIA PER TO

DASHNIA PER TY SNDALET MO
SE NE ZEMER UN TY TE KAM
PER TY GJITHMON UN KAM KOH
KURSE PER TE TJERA NUK PO KAM

REF.:
Ej baby girl
Ti je e jemja
Sjom tut thon un ty rrena
Ej baby girl
Ti je e jemja
Jom tut ndje une permbrena


Ky tekst u dërgua nga ArjaliArjali
Publikimi: 17/05/2019


Arjali - Baby Girl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baby Girl".
3. Video është e këngës "Baby Girl", por nuk këndohet nga Arjali.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjali:


Komente 0