Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjon Ajazi - Pse Nuk Erdhe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse nuk erdhe sonte të kamë
prit zemra ime, sa të dua moj katile.
Pse nuk erdhe sonte të kamë
prit zemra ime, sa të dua moj katile.

Ojj dashni për herë
t'parë kur të takova, n'syt e tu
me një herë u dashurova.
Ojj dashni për herë
t'parë kur të takova, n'syt e tu
me një herë u dashurova.

Nganjëherë un mëndoj se ti
je mëkatare, ti ma dogje zëmren fare.
Nganjëherë un mëndoj se ti
je mëkatare, ti ma dogje zëmren fare.

Ojj dashni për herë
t'parë kur të takova, n'syt e tu
me një herë u dashurova.
Ojj dashni për herë
t'parë kur të takova, n'syt e tu
me një herë u dashurova.
Ojj dashni për herë
t'parë kur të takova, n'syt e tu
me një herë u dashurova.
Ojj dashni për herë
t'parë kur të takova, n'syt e tu
me një herë u dashurova.

Ky tekst u dërgua nga Blearda MorinaPublikimi: 17/07/2021


Më Shumë Këngë Nga Arjon Ajazi:


Komente 0


Arjon Ajazi - Pse Nuk Erdhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Nuk Erdhe".
3. Video është e këngës "Pse Nuk Erdhe", por nuk këndohet nga Arjon Ajazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.