Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arma - Genjeshtare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ref 1
Folem, Ti je genjeshtare folem,
A nuk po t'ven marre folem,
Tjetri t'bleu me pare folem.
Ti folem, Folem
Ref1
Folem, Ti je genjeshtare folem,
A nuk po t'ven marre folem,
Tjetri t'bleu me pare folem.
Ti folem pse u ndam,

P1
Genjeshter, Ja nise me genjeshter,
I bane ti 2 hapa  fillove nxjerr veten,
T'shof nsy, T'lexoj dhe mashtrime,
Ku e ke qellimin, se je plot gabime,
Makina, Ti po i ndrron makinat,
Don me t'marr me Bently jo ma limuzinat,
Shum i don dhe paret, luxin si princesha,
I pelqen Luani dhe jo Virgjeresha.
Hajt nalu, Folim per dashnie,
Ca qe kjo dashnia, Asajt hic nuk ja nie,
I don Frajerat tpasur, shpijat krejt prej ari.
I ndrron per cdo dite, Po kujna po i Han ***

Ref
Folem, Ti je genjeshtare folem,
A nuk po t'ven marre folem,
Tjetri t'bleu me pare folem.
Ti folem, Folem
Ref1
Folem, Ti je genjeshtare folem,
A nuk po t'ven marre folem,
Tjetri t'bleu me pare folem.
Ti folem pse u ndam,

P2
Thuma,  kush ta prishi koken,
A je ti qe m'the,
Une per ty e jap boten,
Andrrat  ma thuj pak ku mbeten,
pushimet u treten, 
Po i shijoj me kyt tjetren,
Se ska ma, lidhja jone u nda,
Nuk asht ma, lojen e fitove u pa
Parja te largoj nga cdo gja, cdo gja aaaa
Haj Folem,hajde a ke fjale tash thuaje
Mbaje krejt dashnine tu vuaje,
Ti fjalen e fundit gjuje, Gjuje se per ty se...

Ref1
Folem, Ti je genjeshtare folem,
A nuk po t'ven marre folem,
Tjetri t'bleu me pare folem.
Ti folem, Folem
Ref 1
Folem, Ti je genjeshtare folem,
A nuk po t'ven marre folem,
Tjetri t'bleu me pare folem.
Ti folem pse u ndam.


Ky tekst u dërgua nga SAMED SUFAJArma
Publikimi: 16/01/2022
Teksti: Arma
Muzika: Prod Ea
Mix & Master: Prod Ea & Labi
Incizimi: Studio Labi
Video Production: Elio KalivaçiArma - Genjeshtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Genjeshtare".
3. Video është e këngës "Genjeshtare", por nuk këndohet nga Arma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arma:


Komente 0