Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për 28 Nëntorin

Shqiperia

Sa shum te dua shqiperi
ti nuk e di ti ke luftuar
me qdo armik dhe fitove dhe ne
fund dhe ne do te presum shum nentor
te tjere.
Kur degjoj emrin tend me duket ikur jan ne nje ylle qe shkelqej por une jam shum e lumtur qe ti ne fund arrite te shpallesh dhe te ngritet flamuri kuq e zi

- poezi nga Armela Shoshari


- Poezia u dërgua nga Yllka Berishaa -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  50


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet