Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Armend Sulejmani - Oj Dashnore  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/06/2013

2013-06-24T22:46:10+00:00Hajde hajde oj dashnore
ti moj bjerma doren
hajde dalim me lujt
aman veq ni valle
belin kur dredhon
zemren time moj
pesh ti ma qon. 2 her

refreni 2 her

Lelelej oj dashnore
zemren time ti ma more
lelelej oj dashnore
kurr per jet un sdot harroje.

Sa mir nata po na shkon
gjith shoqnia po vallzojn
hajde zemer luj ti pa pushu
se ket nat kurr skem me harru. 2 her


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch
Më Shumë Këngë Nga Armend Sulejmani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet