Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armina - Dy Deshira  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Kosova Fest Kids 2018

Komente

Asnjë Koment

01/07/2018

2018-06-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Deshira" kënduar nga Armina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Armina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet