A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Arsim Bunjaku - Tradhti Po Të Vjen Era


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/10/2012

2012-10-20T23:52:20

Se meriton ti zemrën time
Se vlerën kurrë nuk ja ke ditë
Dje rastësisht të kam dëgjuar
Kur tjetër kujt i thoshe të kam shpirt

Reef
Tradhti po të vjen era
Tradhtinë n’gjak e ke
Mua po më bën fajtore
E vetën se sheh
***
Tradhti po të vjen era
Çdo ditë e çdo natë
Deri tash të kam duruar
S’të duroj më gjatë

II
Se meriton ti zemrën time
Sepse katil gjithmonë ke mbet
Dikur se dija se kush ishe
Por tash ta njoh fytyrën e vërtetë

Reef


Ky tekst u dërgua nga  ardian
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019