Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arsim Bunjaku - I Njëjti Ke Mbet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Disa herë jemi nda
Por asnjëherë s’kam mujt pa t’pa
Njëqind herë më ke thy
Por e pranoj se gjithmonë
Tek ti jam kthy

Reef
Të jam kthyer unë dikur
Por më s’do të kthehem kurrë
Me ke lanë çdo natë me vujt
Sepse i beson çdo kujt
***
Të jam kthyer me një shpresë
Se më ndryshe do të jesh
Por një gjë është e vërtetë
I njëjti ke mbet

II
Ka shumë net e ka shumë ditë
Që më mungon thellë në shpirt
E meriton, por s’të urrej
Sepse kështu shumë ma mirë
E din sa vlej

Ref.


Ky tekst u dërgua nga  Genti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arsim Bunjaku - I Njëjti Ke Mbet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Njëjti Ke Mbet".
3. Video është e këngës "I Njëjti Ke Mbet", por nuk këndohet nga Arsim Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arsim Bunjaku:


Komente 0