A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Arsim Hakiqi - Sonte O Shoke


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

//

Song from the album:

"Live 2018"It's a long time that we try finding the lyrics to "Sonte O Shoke" sung by Arsim Hakiqi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Arsim Hakiqi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Mili. We wish that's the lyrics you are looking for:

sonte o shok , ma ofroni goten se ajo me beri ta mallkoi gjith boten sonte mbushni gotat deri ne agim drithe vasho shtatin veq per shpirtin tim e tio djal me klarine__t ndizma ket zemer te shkret oj gitar ti mos pusho sonte tjetrin ajo po e do shok a me ndihmoni ti harroj krejt hallet le't ndihet tupani edhe mos te ndalet sonte ajo tjerin po e ledhaton e zemra ime e mjera po qan e po vajton::::e zemra ime e mjera po qan e po vjatonmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019