Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arta Hajra - Na

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na".
3. Video është e këngës "Na", por nuk këndohet nga Arta Hajra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arta Hajra - Na  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  46

Komente

Asnjë Koment

05/06/2016

2016-06-05T18:31:04+00:00Sa herë që më bon Telefoni
E di qe je ti , e di unë
Vetën sun e nali
Kure vjen puna te ti , vi unë

Ej na na na nuk e dina  na qa o Pak
Jo na na na nuk e dina na qa o Pak

Aj nuk don lajka, qelajka

Pa hiri hajt se s'thirri, nuk t'thirri
Nese nuk vjen ta than prej fillimit
E hupe
Mat mirën
Qa, qa, qa, qa u bo
As njo ski me gjet si un

E nese me ty srri mo
Sa pa fat je kan ej 
Edhe ki mem lyp, edhe ki mem lyp ej
Edhe ko met vyt , edhe kom met vyt ej
Edhe kur em shë, lirisht ktheje kryt ej
Mos e kqyr me sy, se so për ty

Ej mama mia, ti djali Shpis, sikur Rakia
Po ta Silli, po t'hup Vedija, e tu e përcjellë
Si me kan Hija

Ej na na na ani ani rina ani ani pina Baby
Ej na na na ani ani rina ani ani pina Baby
Ej na na na ani ani rina ani ani pina Baby
Ej na na na na ani ani rina ani ani pina 

Ej o Xhan, o Xhan
Kujt po ja nin, ata qa than
jo nuk du mi ni
Se qanej  shum mirë i di

O na na na ti ki me lyp prap prap prap je Jo na na na nuk e dim na qa asht pak

Sa her qe pom bon Telefoni
E di qe je ti, e di unë
O veten sun e nali
Kur vjen puna te ti , vi unë, vi unë , vi unë
Unë, unë , unë, veq unë
Baby Baby

Ej na na na ani ani rina ani ani pina baby
Ej na na na ani ani rina ani ani pina baby
Ej na na na ani ani rina ani ani pina baby
Ani ani rina o ani ani pina së tkam xhan O xhan


Ky tekst u dërgua nga Antigone GoneL.
Më Shumë Këngë Nga Arta Hajra:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet