Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Ferati - Buzet Tua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

pak inat ma shum dashurii
ky merakk ahh kjo xhelozijj
leri fjallt zemer se u lodhaa
se per ty se per ty mbarrova

buzet e tua i kerkoj
dhe nuk di a po gaboj
se te lutem se ti po me mundon
un te dua edhe pik
vec ta dish ti ojj qikkk
je e vetmja dashurii

me thuj te du ma shum nuk po du e mos mbaj inat me mu asnjeher fjalt nuk ti ndroj
vetem ty te dashuroj

buzet e tua i kerkoj
dhe nuk di a po gaboj
se te lutem se ti po me mundon
un te dua edhe pik
vec ta dish ti ojj qikkk
ti je e vetmja dashurii


Ky tekst u dërgua nga Cokolat.creme.de.la.creme


Nuk kemi video për këtë këngë.
Artan Ferati - Buzet Tua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buzet Tua".
3. Video është e këngës "Buzet Tua", por nuk këndohet nga Artan Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Ferati:


Komente 0