Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tani (Artan Shqadha) - Virus Psikologjik Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne bulevard sa here shetit
adrenaline edhe trafik
ne facebook e ne you tube
fansat i ke lene pa gjume

Ne bulevard sa here shetit
'dislike' merr nga xhelozia
shperndan imazhe mendja ime
miliona 'like' edhe klikime

Ndalo te them dy fjale
nje kafe bashke
kur mund ta pime?
ndalo te lutem dhe rregjistro
e-mail-in dhe facebook -un tim

Ndalo te them dy fjale
nje kafe bashke
kur mund ta pime?
jam fansi yt
prano te lutem
kerkesen time per shoqerim

Club-eve sa here vallezon
chat-et hapen bisedojne
ne facebook, rrjete sociale
o bukuri tre-dimensionale

Club-eve sa here vallezon
profili yt evolucion
si Kim Kardashian
je sexy-star
une gentleman
dhe gangnam style

Ndalo te them dy fjale
ne facebook jam nate dhe dite
cmenduria po ngacmon
sistemin tim kompjuterik

Ndalo te them dy fjale
ne facebook jam nate dhe dite
me ke semurur
jam bere psiqik
ti je virus psikologjik


Ky tekst u dërgua nga Eduart Nonaj

Tani (Artan Shqadha) - Virus Psikologjik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Virus Psikologjik".
3. Video është e këngës "Virus Psikologjik", por nuk këndohet nga Tani (Artan Shqadha).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tani (Artan Shqadha):


Komente 0