Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artema - Jeto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Rruget vec na jane mbyllur,
por jeta prape po vazhdon
dhe kam nje keshille te vetme
jeto ashtu sic do
Se njehere rrojme,le te kendojme
se ndryshe jo nuk mbijetojme
se kjo eshte jeta,e verteta
mos e ler erresiren te mbizoteroje
te gjithe e dine sec jane grackat e jetes
dhe askush nuk mund t’ik te vertetes
Ndaj nje gje sot duhet mesuar
se kjo jete duhet jetuar
Edhe nese s’gjen rrugedalje
ti asnjehere mos u dorezo
se me ti kerkon dalje
Dhe jeten ti vazhdo
le te jetojme,kur te kendpjme
se ndryshe jo nuk gjen shpetim
vec shpejt mund te kete mbarim.


Ky tekst u dërgua nga  oriadArtema
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/09/2011


Artema - Jeto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeto".
3. Video është e këngës "Jeto", por nuk këndohet nga Artema.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artema:


Komente 0