Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arusha - Per Ty (Feat. Sindi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sindi
sa shum seksi ti me je
buzt e emla ti mi ke
pa ty shpirt nuk mund tjetoj
vetem ty te preferoj

buzt e mija ti kam fal
dhe ti je i vetmi djal
pa ty shpirt nuk mund tjetoj
vetem ty te dashuroj

arusha
hej zemer mos um nxjerr telashe
hajde sonte bashk
na ta kalojm kete nate
se jum lind per kit sen
tknoj edhe nrefrem

qa po don ma mir
se me ngu senin tem
ti per mu e une per ty
kshtu kena me kan
na per ne te dy yoooo

ne naten e qete
e ne gjumin e lete
kure ti me kujtohesh
ti sme len me fjet

youre the only one
i wana keep by my side
youre the only one
i wana keep by my arms

kure te afrohem
zemrat na bashkohen
e kure te largohem
zemrat na plagohen

Sindi
sa shum seksi ti me je
buzt e emla ti i ke
pa ty shpirt nuk mund tjetoj
vetem ty te preferoj

buzt e mija ti kam fal
dhe ti je i vetmi djal
pa ty shpirt nuk mund tjetoj
vetem ty te dashuroj

arusha
kure isha me ty
krejt senet i harrojsha
e shum do sene
une per ty i bojsha

ne gjdo ore te nates
per ty u qojsha
ne qdo ore te dites
me ty kalojsha

e ngoje ki sen
tani krejt te bin men
dashuria e vertet
nuk zgjat per ni vjet
dashuriva e vertet
zgjat edhe perjet

u kan ni far vakti
qe veq per ty folsha
u kan ni far vakti
qe veq per ty knojsha

you'll be ma lady
and ill be ur man
together like this
we forever stand
ill be ur man
an u be my lady
together like this
we keeping it crazy
crazy
crazy
crazy

sindi
sa shum seksi ti me je
buzt e emla ti i ke
pa ty shpirt nuk mund tjetoj
vetem ty te preferoj

buzt e mija ti kam fal
dhe ti je i vetmi djal
pa ty shpirt nuk mund tjetoj
vetem ty te dashuroj


Ky tekst u dërgua nga EnArusha
Featuring: Sindi
Publikimi: 02/02/2010


Arusha - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Arusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0