Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asgje Sikur Dielli - Kristal I Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3Është e grisur në ballë, nga një fjalë
por ajo shtiret asgjë, s’ka ndryshuar
Më vjen si mjegull në dhomë,
dhe më shikon
Nata shtrihet si zjarr, nga sytë e saj

Kristal i zi, në sytë e saj
Kristal i zi, në flokët e saj

M’i fut gishtat në dorë, para se të shkojë
thellë në mua, një grimcë, do prapë ta takojë


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2005


Asgje Sikur Dielli - Kristal I Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kristal I Zi".
3. Video është e këngës "Kristal I Zi", por nuk këndohet nga Asgje Sikur Dielli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:


Komente 0