Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asgje Sikur Dielli - Disident Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Nuk dua t’bindem,
nuk dua t’ndihem
Intim në mesin tuaj, jo
Më thuaj, ëhë

Unë kam provuar,
nam s’kam sajuar
Dhe sado jam munduar, jo
Dhimbja është shtuar, ëhë

Unë si bëj dot ballë,
Unë s’mund të jem vallë
Rit i juaj, jo
Unë nuk dua, jo

Do t’mbesim vetëm,
Unë ti dhe një tjetër
N’këtë planet të huaj, jo
Nuk jam dorëzuar, aha

Do t’mbesim vetem, unë ti dhe një tjetër
Do t’mbesim vetëm, unë ti dhe një tjetërRenditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2015
Festivali: Zhurma Show 2016


Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:


Komente 0


Asgje Sikur Dielli - Disident
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Disident".
3. Video është e këngës "Disident", por nuk këndohet nga Asgje Sikur Dielli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.