Official Video

Atdhetare Iseni - Eja Sonte Diskotek  (Feat. Labinot Rexha)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/11/2012

2012-11-20T00:36:02

Featuring

Labinot RexhaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Eja Sonte Diskotek" kënduar nga Atdhetare Iseni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Atdhetare Iseni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Atdhetare Iseni: