Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ona Vasjari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80
 • Emri i Vërtetë:
 • Aulona Vasjari
 • Vendlindja:
 • Vasjari (Gjirokastër) 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Angli 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Ona Vasjari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Ajo është një nga emrat më të rinj të muzikës, bija e muzikantit, Xhelo Vasjari. Ona është rritur me muzikën popullore, dhe si njohëse e mirë e saj, ajo ka punuar shumë me muzikën dhe tekstet e këngëve për të sjellë projekte të kuruara në detaj. Një nga bashkëpuntorët e saj më të afërt në realizimin e këngëve është Adi Hila. Më datë 6 Tetor 2017, Ona Vasjari publikon këngën e saj të parë të shoqëruar me videoklip "Nuk Je Lab". Muzika e këngës ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rilinda Velaj

Vjollca Robelli

Florida Meshi

Orjola Xhemollari

Kieda Budini

Ledi Vokshi

Rezarta Smaja

Nidora Gjyriqi

Morena Dyli

Drita Ukaj

Tags: Ona Vasjari, Aulona Vasjari, Ona


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet