A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aurora Baku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Aurora Baku është një këngëtare. Më datë 2 Qershor 2019, Aurora Baku publikon videoklipin "Kjo Zemer". Më datë 10 Shtator 2019, Aurora Baku publikon videoklipin "Hajde Hajde". Muzika e këngës u punua nga Sardi Mneri, teksti u shkrua nga Naldi (Ronaldo Shtylla) & Aurora Baku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Sardi Mneri. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eriselda Hadri

Jona Jasimi

Albiona Kolshi

Laura Lila

Mira Kala

Tina (Eglantina Bushkashi)

Anjeza Bicaku

Eva

Keda Braja

Migena Buci


Tags: Aurora Baku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019