Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mehmeti - Me Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me ty me ty do të dehesha, me uj me uj si me raki, me ty do të prehesha dhimbje dritë në sy, me ty do të prehesha dhimbje dritë në sy
kudo t'ja kem tënde
po zgjuerve po ecim kërkoj unë dy sytë e tu ende vet nuk ngecin *2.

Për ty për ty do të bredhja o moj o moj lulëkuqe dasurija ime e zjarrtë buzë e kuq bërbuqe, dshurija ime e zjarrtë buzë e kuq bërbuqe,
kudo t'ja kem tënde po zgjuerve po ecim kërkoj unë dy sytë e tu ende vet nuk ngecin *2.

ref:kudo t'ja kem tënde po zgjuerve po ecim kërkoj unë dy sytë e tu ende vet nuk ngecin *2.


Ky tekst u dërgua nga  FatluM


Nuk kemi video për këtë këngë.
Avdyl Mehmeti - Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Avdyl Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mehmeti:


Komente 0