Më mbaj mend (për 1 muaj)


Avdyl Mziu - Oj Lulia Jone Me Limona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulia Jone Me Limona".
3. Video është e këngës "Oj Lulia Jone Me Limona", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Avdyl Mziu - Oj Lulia Jone Me Limona Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Përhajr Dasma Zoti I Shpisë"

Komente

Asnjë Koment

11/07/2013

2013-07-10T23:08:52+00:00Oj lulija jone me limona o
Oj lulija jone me limona o
Ama mir te na,a te nana o
Ama mir te na,a te nana o
Un te nana dal e luj,dal e lujee
Un te nana dal e luj,dal e lujee
Se te burri nuk po muj, nuk po mujeee..
oj lulija jon me portokalla oo
oj lulija jon me portokalla oo
a ma mir te na a te baba oo
a ma mir te na a te baba oo
un te baba dal e luj dal e luj ee
un te baba dal e luj dal e luj ee
se te burri nuk po muj nuk po muj ee
se te burri nuk po muj nuk po muj ee


Ky tekst u dërgua nga Matilda
Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë