Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mziu - Ama Doren Oj Xhane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ama doren oj xhane
ama doren oj gjane
ama doren hym ne valle
ama doren hym ne valle
se ne ty mka zan dashnija
se ne ty mka zan dashnija
mi more moj ment e mija
seq mi more ment e mija
hije tpaska aj fustane
hije tpaska aj fustane
zemres sime pik ju bane
zemres sime pik ju bane
sa mir vallen ti e lun
zemren time qma lekunde
zemren time qma lekunde
me shikim po me trondit
me shikim po me trondit
te gjithe djemt po i habit
te gjith djemt po i habit
hajde hajde luj me mue
hajde hajde luj me mue
luj me mu pash syt e tu
luj me mu pash syt e tuPublikimi: 10/07/2013


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:


Komente 0


Avdyl Mziu - Ama Doren Oj Xhane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ama Doren Oj Xhane".
3. Video është e këngës "Ama Doren Oj Xhane", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.