Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mziu - Lumja Toka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O lumja toka o qe e shkel me kam e
2x

O lumja vjerra o
Qe e thrret oj nane
2x

O na lulijen o
Na e bajna n’molla
2x

O veq ksi kam e
O vetllat e holla
2x

O hedhin valle o
Edhe te vallzojna
2x

O se kjo nat
Qenka veq e jona
2x
Avdyl Mziu
Publikimi: 10/07/2013


Avdyl Mziu - Lumja Toka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lumja Toka".
3. Video është e këngës "Lumja Toka", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:


Komente 0