Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mziu - Hajde Halla E Madhe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hajde halle madhe,
Hajde hin ne valle,
Moj halla e madhe.
Sille moj tepsine,
Lidhma moj shamine,
Mojk halla e madhe.
Sa te paska hije,
Si djeli kur bije,
Moj halla e madhe.
Hajde halla e vogel,
Hajde kce ne loder,
Moj halla e vogel.
Sa te paska hije,
Si djelli kur bije,
Moj halla e vogel.

Kceni mori halla,
Kceni mori bija,
Gna u mush katundi,
Gna u mush shtepija.


Ky tekst u dërgua nga Irini qosja


Nuk kemi video për këtë këngë.


Avdyl Mziu
Publikimi: 14/07/2016


Avdyl Mziu - Hajde Halla E Madhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Halla E Madhe".
3. Video është e këngës "Hajde Halla E Madhe", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:


Komente 0