Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mziu - Potpuri (Gezuar 2020) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

e ngjitet kana o me pika pika
e ty t'ka nana bajrak ner qika
e ty t'ka nan bajrak ner qika
2x

e ngjitet kana o me pika t'kuqe
e ty t'ka nana bajrak ner nuse
e ty t'ka nana bajrak ner nuse

ty ta ka ble lulie vllau jon o oren
vllau jon o oren oo
ty ta ka ble lulie me ta hijeshu doren, me ta hijeshu doren oo
ty ta ka ble lulie me ta hijeshu doren, me ta hijeshu doren oo

ty ta ka ble lulie vllau jon duvakun, vllau jon duvakun oo
ty ta ka ble lulie me ta hijeshu shtatin, me ta hijeshu shtatin ooo
ty ta ka ble lulie me ta hijeshu shtatin, me ta hijeshu shtatin ooo
Avdyl Mziu
Publikimi: 10/11/2019


Avdyl Mziu - Potpuri (Gezuar 2020)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Gezuar 2020)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Gezuar 2020)", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:


Komente 0