Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Avdyl Mziu - Hajde Zemër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Zemër".
3. Video është e këngës "Hajde Zemër", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Avdyl Mziu - Hajde Zemër  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2020"

Komente

Asnjë Koment

29/07/2020

2020-07-29T21:18:50+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Hajde Zemër" kënduar nga Avdyl Mziu.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Hajde Zemër".Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ryva Kajtazi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sa kohe me ty
nga hera e pare
dhe vjen nje dite
jetojme te ndare
nuk mund te kerkoj me shum
vetem nje sekond me teper
te ta them se vetem une
te dua si asnje tjeter

Ref:(2x)
Hajde zemër rri dhe pak
mos me lerë pa thene nje fjalë
pse me ben te ndihem m'faj
nuk e meritoj aspak

A kan kuptim
fjalet e mia
sot une kam frike
sikur ta dija
nuk mund te kerkoj me shum
vetem nje sekond me teper
te ta them se vetem une
te dua si asnje tjeter

Ref:(2x)
Hajde zemër rri dhe pak
mos me lerë pa thene nje fjalë
pse me ben te ndihem m'faj
nuk e meritoj aspakMë Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë