Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avni Bushi - Dashuria E Par Nuk Harrohet Kurr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

ne bankat shkollore moj mike
dy zemra u deshen dikur
po ti se di pse me ike
e zemres i vure nje gur

ref
u ndame ne erresire
ku jeta ndarje ska
po zemra lamutmire
zemres nuk i tha (2x)

dashuria e pare nuk harrohet
degjoje kete ze qe trondit
se mali me mal nuk bashkohet
dy zemra bashkohen nje dite

ref
u ndame ne erresire
ku jeta ndarje ska
po zemra lamutmire
zemres nuk i tha (2x)


Ky tekst u dërgua nga  agnessaAvni Bushi
Publikimi: 06/10/2015


Avni Bushi - Dashuria E Par Nuk Harrohet Kurr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria E Par Nuk Harrohet Kurr".
3. Video është e këngës "Dashuria E Par Nuk Harrohet Kurr", por nuk këndohet nga Avni Bushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avni Bushi:


Komente 0