Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avni Dibroni

Nuk ka akoma asnjë votë

Avni Dibroni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fiqiri Sula

Mikel Keci

Spartak Ramazani

Florenc Meta

Azem Plaku

Vazi Bajrami

Haziz Bitri

Flori Demarku

Dritan Mustafaj

Bardhul Peqini

Tags: Avni Dibroni


Komente mbi këtë artist