Më mbaj mend (për 1 muaj)


Azem Haziri - Të Kam Dasht Me Zemër

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Kam Dasht Me Zemër".
3. Video është e këngës "Të Kam Dasht Me Zemër", por nuk këndohet nga Azem Haziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Azem Haziri - Të Kam Dasht Me Zemër  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/02/2011

2011-02-20T21:50:43+00:00(Të kam dasht me Zemër Po ti më ke lan.
Por ti më ke lan)

Ref:
Të kam dasht me Zemër
Por ti më ke lan
Spaska qen e shkruar
Më të jemi bashk x2

Linda ku shkove
Mua më harrove
Unazën time
Tjetrit ja dhurove

Fajtor isha un
Se shumë gabova
Ta dhash zemrën
Tradhtin e fitova

Të kam dasht me Zemër
Por ti më ke lan
Spaska qen e shkruar
Më të jemi bashk x2

Kthehu zemra ime
Të lutem kupto
Dashurien ton
Kurrë mos e harro

Mos luj me Dashuri
Se shumë shtrejt kushton
Një gabim të vogël ban
Zemrën e lëndon

Ref:
Të kam dasht me Zemër
Por ti më ke lan
Spaska qen e shkruar
Më të jemi bashk x3


Ky tekst u dërgua nga Adelina . P
Më Shumë Këngë Nga Azem Haziri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet