Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Azem Haziri - Jena Gzu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Gzu".
3. Video është e këngës "Jena Gzu", por nuk këndohet nga Azem Haziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Azem Haziri - Jena Gzu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Shkoj Vera"

Komente

Asnjë Koment

30/01/2012

2012-01-30T21:34:20+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jena Gzu" kënduar nga Azem Haziri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Zanfina - Jena Gzu

Jena gzu o jena gzu
Jena ba me fluturu
Jena gzu o jena gzu
Jena ba me fluturu

Fluturojmë e shkojm përpjetë
Na Lulien vet e kena zgjedh

Jena gzu o jena gzu
Jena ba me fluturu
Jena gzu o jena gzu
Jena ba me fluturu

Fluturojmë e shkojm hava
Na Lulien vet e kena marr

Jena gzu o jena gzu
Jena ba me fluturu
Fluturojmë e shkojm hava
Na Lulien vet e kena marr

Sinan Vllasaliu - Jena Gzu

Jena gzu o jena gzu jena ba me fluturu
fluturojm eshkojm havaa
na lulien moti se kena pa

jena gzu ojena gzu jena ba me fluturu
fluturojm e shkojm hava
osamir me kan shqiptar
Më Shumë Këngë Nga Azem Haziri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë