Më mbaj mend (për 1 muaj)

Azy - Te Doja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


- Refrain: 2x

Un ti luta syt e tu,
Te me shohin vetem mu,
Ah sa e keqe koke kan ti
un te doja vetem ty,
Desha te m'doje edhe ti,
Ah sa e keqe koke kan ti.

A ki mendu se leht ki me pas ti
Ake dasht veq zemren me ma plas ti
Kalxom qa ki pas krejt qiti jasht
Se boll t'kam duru ma, Nuk te duroj PRAP

Jeten ta kom fal, ti sja dite vleren
Krejt senet une ti dhash, por prap a to po thehen
E zemra shum po qan kur e din t'verteten
shikoj ti syt e mi jom bo si i dehum.

M'ke lan i shkret vetem me halle
E per lendime ti mos kerko falje
Gjdo dit tmenoj smuj te largoj prej mendjes
Gjdo dit pa ty un smuj me kuptu gjendjen

Afromu afer ta dho krejt vemendjen
Veq kur tje pran ti ma qetson zemren
Dashni un te fala - Dashni ti s'fale
Mke qu me ni rrug qe nuk ka rrugdalje


Ky tekst u dërgua nga  jannifhhasAzy
Publikimi: 01/12/2017


Azy - Te Doja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Doja".
3. Video është e këngës "Te Doja", por nuk këndohet nga Azy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Azy:


Komente 0