Më mbaj mend (për 1 muaj)


B Albo - A Po Don Me Ni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Po Don Me Ni".
3. Video është e këngës "A Po Don Me Ni", por nuk këndohet nga B Albo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

B Albo - A Po Don Me Ni  (Feat. Crazy Eagle)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

12/09/2008

2008-09-12T20:19:37+00:00Kush don me u knaq le ti qoj durt naAlt...A po don me e ni senin ma te kallt? Crazy Eagle dhe b-albo jon knena na prodhojm muzik e ja u shtim neper vena....ref 2x

B-albo: A po Don me ni qe kape nije..kur e ngon analizo, kqyr se ka shije...Kom krejt, krejt ato qe du me i pas, vet ri n'distanc tjert krejt jan tu plas, s'jom shum banal jom pak oriental.......
N'club çdo muzik ja nasim kadal ngadal ah apo nin se cka jam ka foli a edin tash cysh luhet roli mos trishtu ta mar inatin mos um kchyr se tu hupi fatin si cdoher jam i barabart me krejt kaniher e bona kishe son nuk vrejt .Veq qeshtu jam falt nga natyra Kur ta nxo femne ti t'hupet ftyra .Si qishtu jam se qeshtu e boj apo don me nin qyre qysh TRANOJ!!! beatchch....

Kush don me u knaq le ti qoj durt naAlt...A po don me e ni senin ma te kallt? Crazy Eagle dhe b-albo jon knena na prodhojm muzik e ja u shtim neper vena....ref 2x

Di me kall Dime n'xhall NUk di mu ndal Nuk di mu kall Nese dush me ta mush deri n'gush thirem mue se ket sen sen bon kerkush..
Une kalli kejt , Une m'xhalli kejt Une boj pervec qe mere shpejt. Tash u bo nxeht aje tu e pa e boj ket senin leht si une knena ska
Haaahhaa si knena ajde ajde kne rina naash rina nash pina nash china nash dilna Cha bojn cha sbojna Ne niher pesh t'chojna Na t'hina drejt vene Crazy Eagle dhe b-albo

Kush don me u knaq le ti qoj durt naAlt...A po don me e ni senin ma te kallt? Crazy Eagle dhe b-albo jon knena na prodhojm muzik e ja u shtim neper vena....ref 2x


Ky tekst u dërgua nga 8ovarja
Më Shumë Këngë Nga B Albo:


Komente mbi këtë këngë