Më mbaj mend (për 1 muaj)


B K - Love Story

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love Story".
3. Video është e këngës "Love Story", por nuk këndohet nga B K.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

B K - Love Story  (Feat. Vera)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

09/07/2011

2011-07-09T16:32:17+00:00Marr nje laps e nje leter por s'me ben kjo zemer
Se mendoja kurre se do te ndjeja per nje femer
Per nje engjell te pafajshem per mu vajze e shenjte
Ajo qe na ndodhi ne ishte shume e padrejte
Isha t'u pi kafe me shoket ne mengjes
Kur me erdhi nje mesazh "Zemer dua te vdes"
Menjehere e telefonova ishte t'u qa me za
Veten e mallkova se nuk dija ca me ba
M'the me kan detyrua me zor me kan fejua
E kan dhan fjalen e s'ka pyt kush per mua
Askush nuk me ndihmon nuk kam kah mbeshtetem
Pa ty se du jeten vec po du me vra vetin
Atehere jam ngri jam ba krejt i ftohte
Bota m'u permbys edhe qielli me ra ne koke
Sa shume ju luta Zotit te behem shi te vija tek ti
Do te merrja lart e te fshija lotet ne sy

Jam brengosur ne shpirt jam e mbyllur ne jete
Per djalin qe desha zemra mu tret
I lutem Zotit per cdo dite se po tretem si qiri
S'jemi bashke ne kete jete por do t'jemi ne perjetesi

Prej meje te largun ia arriten atij qellimi
Kur per dashurine tone ishte vetem fillimi
Ma vone mbeta vetem u zhyta ne mendime
Kujtoja sa here me thoje te kam tik-takun e zemres time
Marr si argjend pikat e tua te lotit
Ti ke qene e vetmja qe per mua i luteshe Zotit
Edhe pse kalun shume kohe qe ne ishim ndare
Kujtoja me mall kur ta mora puthjen e pare
Ti ma shtrengove doren me the "Ej Bess t'kam jete
Eshte hera e pare qe po ndjej vertete"
Nuk pata mundesi te te merrja me vete
Me kujtimet tuaja u mbylla ne vetvete
Ma ne fund nisa me pi e ne shkolle shkoja rralle
Shokt e shoqet e klases me thonin "Hej u bane permall"
Rruges ecja me zymtesi krejt habitshem tu m'pa
Ndersa naten delsha vetem shume shfryhesha tu qa

Jam brengosur ne shpirt jam e mbyllur ne jete
Per djalin qe desha zemra mu tret
I lutem Zotit per cdo dite se po tretem si qiri
S'jemi bashke ne kete jete por do t'jemi ne perjetesi

Ka kalu shume kohe une prap mendoj per ty
Ka kalu shume kohe por si harroj dot ato sy
Sa here qe i mbyll syte fillon nje fantazi
Ashtu embel e embel me shfaqesh ti
Po shetisim dore per dore ti vetem buzeqesh
Une si nje princ e ti zemer si princes
Ne nje kopesht plot me lule mbizoteron nje qetesi
Cicerimat e zogjve jane e vetmja melodi
Vec kur kthehem ne realitet a thu djalli me flet
Me largon nga ti edhe endrren ne mes ma pret
I njejti avaz kthehem ne rrugen plot terr
Prap i njejti rrugac prap i njejti gangstier
Prap i njejti ferr por me ferr tash u msova
Nje here qe dashurova e ne fund u lendova
E tash jeten po vazhdoj edhe pse me vrasin ato kujtime
Keshtu nje here e pergjithmone u mbyll dera e zemres time

Jam brengosur ne shpirt jam e mbyllur ne jete
Per djalin qe desha zemra mu tret
I lutem Zotit per cdo dite se po tretem si qiri
S'jemi bashke ne kete jete por do t'jemi ne perjetesi

Jam brengosur ne shpirt jam e mbyllur ne jete
Per djalin qe desha zemra mu tret
I lutem Zotit per cdo dite se po tretem si qiri
S'jemi bashke ne kete jete por do t'jemi ne perjetesi


Ky tekst u dërgua nga  RadushaLee
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet