Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

B2N & Eglandi - Larg Realitetit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg Realitetit".
3. Video është e këngës "Larg Realitetit", por nuk këndohet nga B2N & Eglandi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


B2N & Eglandi - Larg Realitetit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  11

Komente

Asnjë Koment

14/11/2012

2012-11-14T15:08:17+01:00Egland Daci:

Larg ralitetit,larg prej shoqnis
Larg prej mbeshtetjes,larg prej rinis
I rrit me nje jet deri n'fucking kurbetit
Me shpresat dhe vec me forcat e vetit

Qa me i ba jetes qe ika per ma mir
Mendova se esht lehte,por ktu koka ma e veshtir
N'depersion jam,mka marr malli per shqipen
Mka marr malli per nanen,s'dalloj naten me diten

Hija e hijes,si zgjidhja e heshtjes
E mira per te keqen,esht si djeg'ja e buzqeshjes
Se ti merrkan per dobsi,krejt mirat qe ti bon
Edhe Shqiptari,Shqiptarin n'val e kalon

Loti po me rrjedh ne faqe,me kte jena msu
Spo kishte me keq dicka qe don,mos me mbaru
Spo kishte me keq me ty thy tana shpresat
Me ngel si i humbur,masi t'kalosh gjitha pengesat

B2N:

Pse spo me kujtojn me mu
A thu emrin ma kan harru
Pse dhe dielli spo ndricon
A ka njeri qe me kupton (2x)

Egland Daci:

Pse ky vend njerzit i perzuni
Ikin larg si dihet fundi
Djemt e vetem,hiq pa vlla
E lajn nanen veq tu qa
....


Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë