Më mbaj mend (për 1 muaj)

B2N - E Pamundur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21

Ref : 2

Asgje nuk eshte e pamundur
tani jam me i lumtur
cdo gje arrihet me pune
dhe diferenca jam une

B2n :

Une po vi si tren exspert yes flash yes fresh
notat kalojn nga njoni nga tjetri vesh
sistemi me boni crash mos qesh
jam cua ne mjes kam pa nje enderr sikur kisha nje thes me lek u futa mendova ma von e koptova se veten e rrejta dhe koken e gjeta nen jastek
dal prej shpije ne xhep 2-3 mi lek spo di ka me shku vec hajt po dal ne qytet cdo rrug ka cdo rrugadalje mos u bo bajat cdo gje arrihet me pune un arrita me art

Ref : 2

Asgje nuk eshte e pamundur
tani jam me i lumtur
cdo gje arrihet me pune
dhe diferenca jam une

B2n :

e pamundur eshte asgjeja nuk eshte problemi si me dal tek Tv-ja i keni te tana mundesit dicka me arrit nga fundi i tunelit po duket nje drite spo di si me ta than me fiks kapa kitarren e bona remix edhe me xhes edhe me brez muziken e dua me shpirt un mundem me fol me nota diten e naten noten e diten click click krejt bota tash me gjen cdo faqe ne cdo file cili po na del cili po na del me bo frestyle qe ku jam prap i forte ne ket bote me shum shoke e ke kembe ne toke

Ref : 2

Asgje nuk eshte e pamundur
tani jam me i lumtur
cdo gje arrihet me pune
dhe diferenca jam une


Ky tekst u dërgua nga  Djal1KeqB2N
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/06/2011
Festivali: Top Fest 8


B2N - E Pamundur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Pamundur".
3. Video është e këngës "E Pamundur", por nuk këndohet nga B2N.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B2N:


Komente 0