Më mbaj mend (për 1 muaj)

B2N - Kalle Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  15

REF. 2x.

Kalle zemer kalle
Ngadal me ngadale
N foto kcen si valle
Nese sonte nuk ka halle

Afrohem avash
Ti flas mos ti flas
Ajo buzen ne gaz
Si femer me klas
Pershtatet me mu
Si viti me bas
Me te kisha jetu
Edhe ne alkatrraz
Ajo pom shen
UN po e shoh
Ajo pom njeh
Une spo e njoh
Me vete e them
Nuk ka si kja

Flokt e zeza t drejta
Buzqeshje fantastike
Meriton komplimente
Dhe fjal romantike
Kafshon buzet pas qdo fjale
Dukesh teper sensuale

REF. 2x.

Kalle zemer kalle
Ngadal me ngadale
N foto kcen si valle
Nese sonte nuk ka halle

Hey qkemi
Si e ki emrin
Un jom vito
Ti pom dukesh sexy
To t tregoj meshum
A te kujtohem un
Majep numrin
Ose ma thuj emrin
Dhe po tpres inbox
Buz natyrale jo me botox
U habita kur tpash se ngjan si megan fox

Flokt e zeza t drejta
Buzqeshje fantastike
Meriton komplimente
Dhe fjal romantike
kkafshon buzet pas qdo fjale
Dukesh teper sencuale

REF. 2x.

Kalle zemer kalle
Ngadal me ngadale
N foto kcen si valle
Nese sonte nuk ka halle

REF. 2x.

Kalle zemer kalle
Ngadal me ngadale
N foto kcen si valle
Nese sonte nuk ka halle


Ky tekst u dërgua nga AlinaB2N
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/02/2014
Festivali: Top Fest 11


B2N - Kalle Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalle Zemer".
3. Video është e këngës "Kalle Zemer", por nuk këndohet nga B2N.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B2N:


Komente 0