Më mbaj mend (për 1 muaj)

B2N - Per Kometaren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  108

Gardiani hidhet si bisha
Numer 1 ETRIT BERISHA
Mbrojta blind janë 4 LUANA
HYSAJ , AJETI
MAVRAJ , CANA
i ndezin motorrat shpejt
sikur PORSCHE
Majtas LENJANI
Djathtas ROSHI
si APASHI
ABRASHI godet si kallashi
GASHI
Nuk eshte Ronaldinho
jo jo as Kaka
Eshte ERGYS KACE
TAULANT XHAKA
Rruges per France
N'fund shkele gazin
Respekt per Gianni De Biasin

REF X4

Kush s'kercen
nuk eshte
SHQIPTAR
OE OE
---------

Tek per Tek
1 per 1 e
humb kontrollin
ball per ball
me ANSI AGOLLIN
1,2,3 shtylla
por fati se deshi
i rrezikshem
SOKOL CIKALLESHI
Veshtir me kalu
edhe me i miri
rreshqiti
i riu
gjigandi
BERAT GJIMSHITI
Krenar per kto trima
MEHA , SALIHI
LILA , SADIKU
BALAJ , KUKELI
Zemra mu ka bo mal
SHQIPONJA
mbi Beogradin
Prej gzimit
edhe loti
m'ka dal
pashë ISA BOLETININ
dhe ISMAIL QEMALIN

REF X6
Kush s'kercen
nuk eshte
SHQIPTAR
OE OE
------------


Ky tekst u dërgua nga  hajdari188B2N
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/09/2015
Muzika: B2N
Teksti: B2N


B2N - Per Kometaren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Kometaren".
3. Video është e këngës "Per Kometaren", por nuk këndohet nga B2N.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B2N:


Komente 2