Më mbaj mend (për 1 muaj)

B2N & Best T - Fire  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Best T

14/11/2013

2013-11-14T16:10:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fire" kënduar nga B2N & Best T.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dafina Zeqiri - Fire

So close, yet so far
Yeah, uhmm
You ready to play the game?
Get you crazy over and over
Over and over again
Get you really, uh
It's getting hotter and hotter out there
Getting hotter and hotter out there
It's my blood running through your veins?
I thought you knew, I know, you know
So close, yet so far
I still won't give him up
Damn, he's fresh, can't deny
Yeah he keeps on holding on

My fire keeps on coming back
Gotta keep him coming back
My fire keeps on coming back
Gotta keep him coming back
Coming back, coming back
Gotta keep him coming back
This fire keeps him coming back
I gotta keep him coming back

I whisper my direction, pay attention
Feel the heat and follow my instructions
I feel in your positions
So exotic, flo... get me ready for reflection
It's being hot, can you feel the flame?
I'm glad you came, you been in my head
I know my shit will never change, no, no, no, no, no

So close yet so far
I still won't give him up
Damn, he's fresh, I can't deny
Yeah he keeps on holding on
My fire keeps on coming back
Gotta keep him coming back
My fire keeps on coming back
Gotta keep him coming back
Coming back, coming back
I gotta keep him coming back
This fire keeps him coming back
I gotta, gotta, gotta
My fire keeps on coming back
Gotta keep him coming back
My fire keeps on coming back
Gotta keep him coming back
Coming back, coming back
Gotta keep him coming back
This fire gotta come back
Coming and coming and coming
This fire gotta come him back
Coming and coming and coming
This fire, it keeps on coming back
Coming back, coming babe
Coming back, coming back, babee

Flaka Krelani - Fire

E cojna Flaken ajer!
Fishekzjarret higher!
Mos e ceep your lights up se flka nfire!
Mshohin sikr retard,
Ma shpejt sun e vi flak!
Muzika real pra!
Jam tu u ni hot! X2

Automati im on u feel?
A me thon qe je ma e mira?
Po mlypin nindustri ma tmir
a po don zo apo don filma?
Jetoj jeten melodi gjersa tnihena unplugged!
Prej turmes ku i ki ti 1000
muzika mka bo cka jom sot!

Refreni:

cojna Flaken ajer!
Fishekzjarret higher!
Mos e ceep your lights up se flka nfire!
Mshohin sikr retard,
Ma shpejt sun e vi flak!
Muzika real pra!
Jam tu u ni hot! X2

Cdo gje krejt dance ne e kemi prej qefit
Cka boni mos me u bo playbeki?
Goten per veti muzika nvend par
E njerzt e mi me veti per mu esht medal
Je e art!

Areva Gaci - Fire

Se kom leht mu marr me ty apet
Gabimet e tua shum mir i din ti vet
Spom kerset ti cka je ka thu
Vet ke lyp se une s'tkisha ndrru
Sen nuk po du me ni
Nuk je mo me rendsi
nuk jom ajo e vjetra qe gjithmon kthehem te ti
Qa ke bo une e di
Me mashtru nuk jom fmi
Sosht tu ma ni hic jo qysh nihesh ti

Ref 4x
Boll baby boll mo,baby boll mo
Nuk ke dasht me kon me mu tash shko te ajo

Blero:
Nese don prap,prap une kthehem
Ama vec ni shans beso ta fali jeten
Kam ndryshu ket sen duhesh me dit
Gabimet qe i bona une nuk du me i perserit
Spo du me ti pa lot
Boll une po thirri sot
Se boll u bo nuk du mo me ty me nejt ftoht
Fire,fire,fire,fire,fire,fire
I just wanna love you x2

Ref 2x
Boll Baby boll mo,Baby boll mo
Nuk ke dasht me kon me mu tash shko te ajo
Boll Baby boll mo,Baby boll mo
I just wanna love you x2

Ref 2x
Boll Baby boll mo,Baby boll mo
Nuk ke dasht me kon me mu tash shko te ajo
Boll Baby boll mo,Baby boll mo

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet