Më mbaj mend (për 1 muaj)


B2N & Niko - Po Festoj Se Jena Nda

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Festoj Se Jena Nda".
3. Video është e këngës "Po Festoj Se Jena Nda", por nuk këndohet nga B2N & Niko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

B2N & Niko - Po Festoj Se Jena Nda  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

B2N

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Niko Dervishi

30/06/2018

2018-06-30T17:07:36+00:00Ref-x1

Un dhe ti nuk jena ma
Po festoj qe jena nda
Mira jeme ka me tvra
Ka me tvra ka me tvra

B2n
Te tona qe ti ke dash
Une une ti kam plotesu
Skena me u perqafu mo
Skena me u perqafu
Heret apo von un e di
Se ki kerku ti nuk
E ke mo shansin per
komeniku me mu
Nuk t'vonoj shum
zevendesoj me tjetren
Radha esht e gjat gerten ose
Blerten sdi me cilen
Dal me anen apo elen me
Arten ornelen me inen
adelen ti sje as luana
Nuk je as marina
Sje anxhelina nuk je as irina
E di po tkap kaptina
Ke nevoj per aspirina

Ref-x2

Un dhe ti nuk jena ma
Po festoj qe jena nda
Mira jeme ka me tvra
Ka me tvra ka me tvra

Niko

Ty tkam dash me shum se veten
Dashnin ti ma ktheve n'urrejte
Ike ti nuk mbeta vetem gjeta
Tjetren e tjetren e tjetren
Shum mir kaloj diten pa ty
Nuk merzitem paraditen me aiden
Masdite marsiden darken me arten mesnaten
Me alben kristinen rominen dajene
Me almen

B2n

Ke gabu ke gabu un gabimin
Nuk ta fal 1 2 3 4 5 u
Bon mal


Ref-x2

Un dhe ti nuk jena ma
Po festoj qe jena nda
Mira jeme ka me tvra
Ka me tvra ka me tvra


Ky tekst u dërgua nga Arsii
Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet