Më mbaj mend (për 1 muaj)


B2N & Megan - Marsida

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Marsida".
3. Video është e këngës "Marsida", por nuk këndohet nga B2N & Megan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

B2N & Megan - Marsida  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

26/06/2020

2020-06-26T17:05:28+00:00- B2N
Të priata, u mërzita
hajde dalim sonte sinjorita
bonita,mamasita, ajo e ka emrin
Marsida.

Ky pallati jot Marsida
mbushur plot me drita,
dil përjashta moj Marsida
se un u mërzita.

Marsida, Marsida ti do t'jesh e imja
Marsida, Marsida ti do t'jesh e imja

- Megan -
S'më merr gjumi
t'y pa t'pa, se në dashni me ty kam
ra
Kur më puth ti uh lalala
je i mirë si bakllava.

Hajde, hajde sonte dalim
se pa ty shum u mërzita,,
Më prit sonte posht pallatit
kur ti ndes unë ato drita mmm.

- B2N -
Ky pallati jot Marsida
mbushur plot me drita,
dil perjashta moj Marsida
se un u merzita.

Marsida,Marsida ti do t'jesh e imja
Marsida,Marsida ti do t'jesh e imja

- Megan -
Nëse sonte ndihesh vetëm
dhe ke frik të shohësh ëndërra,
Fike dritën, ndize zemrën
të më gjesh mua Brenda.

- B2N -
Hajde, hajde sonte dalim
se pa ty shum u mërzita.

- Megan -
Më prit sonte posht pallatit
kur to ndes unë ato drita mmm.

- B2N -
Ky pallati jot Marsida
mbushur plot me drita,
Dil përjashta moj Marsida
se un u mërzita.

Marsida,Marsida ti do t'jesh e imja
Marsida,Marsida ti do t'jesh e imja


Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet