Më mbaj mend (për 1 muaj)


B2N - Me Thane Se Je Martuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Thane Se Je Martuar".
3. Video është e këngës "Me Thane Se Je Martuar", por nuk këndohet nga B2N.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


B2N - Me Thane Se Je Martuar Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

B2N

Komente

Asnjë Koment

01/12/2020

2020-12-01T14:44:21+00:00Me thane se je martuar
Nje tjeter ke ne krahe
Me zemer te kam uruar
Edhe pse shume m'mka vra
Me thane se je martuar
Une e di se s'je e lumtur
Shume vone per tu penduar
Sa shume ne kemi humbur
Me thane se je martuar
E di se ke dhe fmi
Dashurine qe s'ma dhe mua
Tani ia fal atij

E mallkoj une veten time
Egoist shume u tregova
I fundosur me gabime
Dashurine une e shkaterrova

E mallkoj une veten time
Egoist shume u tregova
I fundosur me gabime
Dashurine une e shkaterrova

Rastesisht te pashe diku
E bukur si atehere
Nga shikimi u kuptu
Per ty une s'kam me vlere
Do jetoj me nje plage ne zemer
S'do te dua tjeter njeri
Une ty te uroj vec diell
Per mua vetem shi

Me thane se je martuar
Zemra mu be cope
Cdo gje ka perfunduar
Me fute te gjalle ne toke
Tani qe je martuar
Te uroj une cdo te mire
E di se s'ke pranuar
Te martuan pa dashire

E mallkoj une veten time
Egoist shume u tregova
I fundosur me gabime
Dashurine une e shkaterrova

E mallkoj un veten time
Egoist shume u tregova
I fundosur me gabime
Dashurine une e shkaterrova

Muzika: B2N
Teksti: B2N

Më Shumë Këngë Nga B2N:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë