Më mbaj mend (për 1 muaj)

B2N & Emanuel Asllani - Gyp Gyp (Feat. Ngop)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Gyp Gyp" kënduar nga B2N & Emanuel Asllani.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Gyp Gyp".

Ky tekst është kërkuar 10 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
10

DËRGO TEKSTIN
B2N & Emanuel Asllani
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/07/2022
Muzika: B2N
Video Produksioni: Frame Company Albania
Mix Master: B2N
Teksti: B2N, Emanuel & NgopB2N & Emanuel Asllani - Gyp Gyp
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gyp Gyp".
3. Video është e këngës "Gyp Gyp", por nuk këndohet nga B2N & Emanuel Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga B2N:


Komente 0