A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • B52
  • Bonju T'fala

Live Video

Video Link

B52 - Bonju T'fala  (Feat. Big Bes)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/10/2010

2010-10-10T15:25:28

.................
Aktivist un jom aktivist
E boj per popull tem tjerve ja qoj 1 gisht
Nder sat qohen nkom nder sat qohen pesh
Zonin sun e nali veq ma shum ko me dhez
..................

4 Qitja do benzin bonju tfala
..................

B52
..................
Qitja do benzin te bojna pak ma nxet
U ktheva n'sken me ju bo tfala apet
Sju harroj Shqipe un jom aktivist
E kejt INAT-G qojani 1 gisht
Kur bon tupani BOOMMM un qes PLUM
E rrehi jeten per gjdo dit si darsem nder sat mar fund
Rrugt jon tmijata kejt mahalla jem
Non-stop vlojn gjinja ..... haver
Dhipat mat bukrat kerrat mat shtrejtat
Jo dosti une nuk shes bole i kom teshat e njejta
Si ka shpija si n'video si n'koncerrta
Gjdo kerr se kom hup lejen tu mar tiketa
220 or edhe veres pit rrot
Ishalla smes pa pare se mshkon ftyra bona hor
Ska sen qe se qeli e der qe ska cels
Se me qi non z'vdes i forti pa i mush xhepat kesh
1milion mnyra me dek e veq 2 me jetu
Une jom jashtligjor edhe pse burgu sosht per mu
Per mu jon kafiqat .....................
Qysh di me thy un zdi mu knaq asnjonji
..................

Ref;1 b52
..................
Aktivist un jom aktivist
E boj per popull tem tjerve ja qoj 1 gisht
Nder sat qohen nkom nder sat qohen pesh
Zonin sun e nali veq ma shum ko me dhez
..................
4 Qitja do benzin bonju tfala
..................

Big Bes
..................


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019