A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

B52 - Un Ose Ti  (Feat. Plisat 70)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/01/2010

2010-01-13T23:43:55

Featuring

Plisat 70


Ref:2x B52
.......................................................................
Ajo po don me kcy
Ose me mu ose me ty
Nuk e di kush e ka fatin
Me ja zemren ose shtatin
.......................................................................

.......................................................................
Telefoni shpis mu ka bo si centralla
Femnat onve une pi zgedhi me kopalla
E hajn foren presin msit
Thu qe e kem me marr punen resiozisht
Jo per naj sen po ty tkom miss
Komt e gata me miniç
Edhe une si ti jom avantursit
Bujna sonte nese ik
Simpatija kerrsh mos u merzit
Nashta bjen me najfar pasunik
Nese ki ndjenja per mu
Nasha edhe une kom ndjenja per ty
Um fal loqk po smuj me zemer
E as nuk muj met kthy
Pom pelqen qysh po kesh
Pom pelqen qysh je vesh
Ha prush gac e mlut
Masteje mujtna mu djeg
Po don me lujt haa kon e ke gjet
Pasoja e hajn nfund tjert
Kaplot me bollak paske thob dridhi pak
Tani mthirr dit e nat
Sta lshoj belin me sahat
Per dyshja belit .....
DJ thes goo lishoja zonin veq pak
......................................................................


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019