Më mbaj mend (për 1 muaj)

B52 - Repi Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

....................................................
Sack may deg bech tqi nonen dboj
Keshe po thom diqka ..........
Spo ta mushi synin po tqi nonen t'ngrehi zhag
Qysh jom...... taksirati tzen ta lo thiken nbarg
Hec ntko e jo per hava o papak
Ton ku kallabllak qa raki je ka man stav
Keshe pot kshyri shtremt me ni veten te nalt
E kryna kur dush qit pun ndaq qitu ndaq jasht
Po hec kogja gjon po knena rrugen kush sta lishon
Hec shtyju ma qanena edhe bone venin tond
Qa raki po kuqitesh si statu ruju po mer nthu


Ky tekst u dërgua nga  GazmendB52
Publikimi: 25/07/2012


B52 - Repi Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Repi Jem".
3. Video është e këngës "Repi Jem", por nuk këndohet nga B52.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B52:


Komente 0